+38 097 696 96 76
м. Київ вул. Саксаганського, 44 офіс 22
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Ми не просто відстежуємо останню судову практику, ми її створюємо. Поєднання практичного досвіду і відповідальне ставлення до кожної справи – основні принципи роботи адвокатів
LEGAL EAGLESОбласть практики

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Коли мова йде при звинувачення у кримінальному правопорушенні, немає нічого важливішого ніж вибір дійсно професійного адвоката. З метою уникнення сплати значних фінансових штрафів і, тим більше, позбавлення волі, будь-яка людина має попіклуватися про найкращу команду з юридичного захисту.

Саме тому з усіх видів правової допомоги супровід кримінальних справ займає особливе місце. Звинувачення у вчиненні  злочину може не тільки зруйнувати професійну репутацію людини, а й значно нашкодити її емоційному стану та соціальному  статусу.


ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО

Цивільне право - найбільша і одна з найбільш складних галузей юриспруденції. Тонкощами цивільних спорів є той факт, що найчастіше цей спір зачіпляє інтереси фізичних осіб, а тому результат є доволі важливим для учасників цивільного процесу. Тому, навіть будучи правим, Ви можете програти справу в суді - через нестачу юридичних знань та досвіду у веденні подібних справ і вам може знадобитися захист цивільних прав. У свою чергу досить компетентний адвокат у цивільному процесі забезпечить правильне оформлення всіх необхідних процесуальних документів та грамотно сформулює вимоги до відповідача, а також застосує відповідні норми матеріального права. Тільки за умови грамотного використання всіх процесуальних прав можна розраховувати на успішний результат справи.

Для успішного вирішення конфлікту - відновлення права, відшкодування збитків, компенсації моральної шкоди і т.і., - при позасудовому врегулюванню суперечок або вирішенні справи в стінах судових засідань Вам буде потрібно грамотний адвокат по цивільних справах.

Які конкретно спори вирішуються в рамках цивільного права? В яких ситуаціях може знадобитися допомога юриста у цивільних справах?

  • спори про визнання угод недійними
  • спори про витребування майна з незаконного заволодіння
  • спори, пов'язані з різними борговими зобов'язаннями, наприклад, стягненням боргу за розпискою або заборгованість перед банком
  • спори, пов'язані з відшкодуванням шкоди
  • спори, пов'язані з отриманням компенсацій від страхових компаній та від винуватця дорожньо-транспортної пригоди
  • справи по захисту прав споживачів (у разі продажу неякісного товару, несвоєчасного виконання гарантійних зобов'язань тощо)
  • справи щодо захисту честі, гідності, ділової репутації
  • житлові спори,  спори з права власності

ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО

Земельне право – це одна з найбільш інвестиційно привабливих практик ринку, яка ніколи не залишається без уваги контролюючих органів та конкурентів. Без сумніву, практика надання послуг в сфері земельних питань є надзвичайно важливою, так як земельні питання виникають в різних сферах бізнесу. Земельні суперечки – поширене явище, в якому тільки юрист з земельних питань, який має значний досвід в цій сфері, може допомогти досягти бажаного результату.


КОРПОРАТИВНА ПРАКТИКА

Заснування компанії, структурування інвестицій, розробка статутних документів та корпоративних договорів, супровід угод з купівлі-продажу бізнесу – послуги практики корпоративного права, що базуються на багаторічному досвіді роботи юристів фірми з українськими та іноземними компаніями.

Незалежно від сектору Вашого бізнесу та країни походження, наша команда забезпечить професійну юридичну підтримку у відповідності до міжнародних стандартів корпоративного управління та міжнародної практики.

Обов’язки директорів компаній та додаткова відповідальність топ-менеджерів постійно посилюється та видозмінюється, а тому вкрай важливо мати досвідченого радника, який в тому числі може вчасно попередити корпоративний конфлікт. Ми пропонуємо ефективні, перевірені рішення, єдину точку контакту та прозору вартість юридичних послуг для ваших бізнес операцій.


ПОДАТКОВА ПРАКТИКА

Кожен бізнес повинен враховувати можливість податкових перевірок та податкових спорів. Cаме тому ми закликаємо наших клієнтів проявляти ініціативний підхід у проведенні внутрішніх податкових аудитів, а також бути обізнаними в останніх змінах податкового законодавства. Допомагаючи нашим клієнтам бути заздалегідь підготовленими, ми сприяємо збереженню їхнього часу і ресурсів при виникненні таких перевірок і спорів.

Команда юристів завжди використовує комплексний, індивідуальний підхід до кожної справи. Ми пропонуємо не тільки юридичний супровід судового оскарження податкових повідомлень-рішень, але й розробку індивідуальної стратегії взаємодії з державними органами (так званої GR-стратегії) з метою найшвидшого досягнення поставлених цілей та захисту інтересів наших клієнтів. Незалежно від того знаходиться Ваш бізнес в Україні, Європейському Союзі (ЄС), Сполучених Штатах, країнах Співдружності Незалежних Держав або в іншому місці, наше знання українського законодавства та міжнародних стандартів дозволяють нам знаходити відповіді на всі питання з національного та міжнародного оподаткування.


АНТИМОНОПОЛЬНА ПРАКТИКА

Антимонопольні та конкурентні питання є важливими при заснуванні промислово-фінансових груп, спільних підприємств і стратегічних альянсів, злитті та поглинанні та набутті контролю над активами або компаніями.

Наша команда має великий досвід у консультуванні з питань антимонопольного комплаєнсу та отримання дозвільних документів в Антимонопольному комітеті України («АМКУ»).

Ми супроводжуємо отримання дозволів або попередніх висновків АМКУ щодо концентрації та узгоджених дій, консультуємо з питань недобросовісної конкуренції та представляємо інтереси клієнтів перед АМКУ і в судах під час розслідувань чи оскарження рішень АМКУ.


185579191_1876334959201295_8806331594075872289_n
Адвокатське об'єднання «LEGAL EAGLES»

ЦЕ КОМАНДА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ АДВОКАТІВ, ЯКА ОРІЄНТУЄТЬСЯ НА ВИРІШЕННЯ БУДЬ ЮРИДИЧНОЇ ПРОБЛЕМИ

1
Персонал
1
Років досвіду
1
Кейсів
1
Виграних справ

Останні новини

banner1
Кредитні канікули через коронавірус
Кредитні канікули — це пільговий період для позичальників, під час якого не застосовуються штрафні санкції (неустойка, пеня та відсотки) за несвоєчасне погашення кредитної заборгованості. Іншими словами, канікули це своєрідна розстрочка платежів за кредитом. На сьогоднішній день фінансові та кредитні установи України надають три основні варіанти кредитних канікул...
Читати
blog2
Lawsuit Consolidation and Federal Rules
Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Читати
blog3
Law: What You Need to Know?
Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Читати
Scroll to Top