logo120

НАШ СТИЛЬ НАСТІЛЬКИ ДОСКОНАЛИЙ,
ЯК І МЕТОДИ НАШОЇ ПРАЦІ

 • КОРПОРАТИВНА ПРАКТИКА
  До господарських судів віднесено справи, що виникають з корпоративних відносин у спорах між господарським товариством та його учасником (засновником, акціонером), у тому числі учасником, який вибув, а також між учасниками (засновниками, акціонерами) господарських товариств, що пов’язані зі створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності цього товариства, крім трудових спорів.
 • СІМЕЙНА ПРАКТИКА
  Для будь – якої людини, у тому числі й успішного підприємця, родинні цінності ніколи не були пустим звуком. Сім’я завжди залишається на першому місці, саме для своїх рідних і близьких розвивають бізнес, для дітей і онуків створюють нові компанії та напрямки господарських практик.
 • ПОДАТКОВА ПРАКТИКА
  Не дивлячись на податкову реформу минулого року, неврегульованою залишилося велика кількість питань, вирішити ж деякі проблеми можливо лише шляхом глибокого аналізу судової практики.
 • КРИМІНАЛЬНА ПРАКТИКА
  Ведення бізнесу, як відомо, справа ризикована. «Корпоративні війни» часто призводять до того, що колишні партнери ініціюють порушення кримінальних справ проти своїх ще вчорашніх компаньйонів.
 • ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
  З прогресом інтернету та інформаційних технологій в цілому, авторське право перестало встигати за розвитком авторських відносин.
 • АНТИМОНОПОЛЬНА ПРАКТИКА
  Монополізація господарської діяльності та підприємницька конкуренція давно перестали бути предметом обговорення лише в професійній сфері. Діяльність антимонопольних органів все частіше привертає увагу простого населення.

Адвокатське об’єднання «Legal Eagles» – це команда висококваліфікованих адвокатів, яка орієнтується на вирішенні проблеми будь-якої складності.

Наша мета – це надання клієнтам професійної допомоги в будь – якій сфері юриспруденції, від вирішення юридичного конфлікту на стадії його зародження до захисту і представництва інтересів в суді.

Принцип нашої роботи  – продумати можливі варіанти розвитку подій і прорахувати всі ризики для клієнта, адже ми не маємо права на помилку. Від неї може залежати Ваше життя, яке ми зобов’язані полегшити і зробити простішими. Справжнім успіхом  для нас буде вирішення проблеми, після чого Ви зможете зітхнути з полегшенням.

Сфера нашої юридичної діяльності настільки широка, що звертаючись до нас, Ви знайдете відповіді на будь – які юридичні питання. До кожної справи мі підходимо комплексно і працюємо на результат.

Саме тому, наш девіз – ми не говоримо, що працюємо, а сумлінно виконуємо свою роботу і показуємо її результат.

НАША КОМАНДА

person
СИДОРЕНКО КОСТЯНТИН

Директор

command3
СИДОРЕНКО ОЛЕКСАНДР

Адвокат

command4
колос МАРІЯ

Адвокат

command5
Скалозуб натаія

Адвокат

НОВИНИ